Projelerimiz

Mühendislik İşletme Programı

Teklif Programı

Program detayı için tıklayınız

Logo Mercek

Program detayı için tıklayınız

Emlak Takip

Program detayı için tıklayınız

Eğitim Takip Programı

Program detayı için tıklayınız

Ve firmalara özel yapmış olduğumuz programlar..

Firma Politikamız

Firmamızın öncelikli amacı kar elde etmek değil amaca uygun kolay programlar tasarlayıp siz değerli müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıp karlılığını arttırmaktır.
Bu süreçte müşterilerimizin küçük yada büyük projeleri bizim için aynı öneme sahip olup en kısa sürede en yararlı çözümler için her zaman hazırız.

Tarafımıza iletilen her mail 5 ile 10 dk arasında aksiyon planımızı gösterecek şekilde cevaplamaktadır.

Uzun yıllar özel sektörün içinde çalıştığımız çeşitli firmalarda edindiğimiz tecrübeler; çalışmayacak sistem yok. Doğru veri girişi yapılmadığı için aksayan ve yanlış çalışan sistemler vardır. Bizi rakiplerimizden ayıran en önemli özelliğimiz firmalara özel yazılımlar geliştirip kısa sürede revizyon yapabilmemizdir. Bizi tercih etmeniz durumunda asla kullanılmayacak bir sisteme yatırım yapmamış olacaksınız. Program bütün firma çalışanlarınızın kullanabileceği sadelikte olup; sorunsuz çalışacaktır.


Premium Hizmet

FC Yazılım, başarılı bir projenin anahtarının, kurumsal bir firma ve müşteri ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz edip,müşterilerimize değer katabilecek etkin çözümler üretmek olduğu ilkesini benimsemiş bir firma olarak, kurumsal firmalarımızın ve bireysel müşterilerimizin güvenilir bir iş ortağı olmak ve ülke endüstrisine sürekli bir katma değer sağlamayı ve bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan işletme-çalışan-müşteri üçlüsünün uyumunun bilincinde olarak; çalışanı ve müşterisi mutlu, kaliteli ürünlerle verimlilik sağlayan çözümler sunan, bayiliklerini yaptığı malının ve sözünün arkasında, ülkesinin genel verimliliğine katkı sağlayan bir şirket olmayı hedef edinmiştir.