Style Plus

Ana Ekran

Boş Randevu Seçimi

Müşteri Listesi

Müşteri Hareketleri

Personel İşlem Listesi

Randevu Listesi

Hızlı Satış

Gider Listesi

Kasa Hareketleri

STYLE PLUS PROGRAMININ KULLANMANIN AVANTAJLARI

Randevu programı; işletmenizdeki personel ve müşteri randevularını organize edip; karışıklığa sebep olmadan zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Randevularınızı anlık, günlük, haftalık, aylık ve iki tarih aralığı şeklinde listeyebilirsiniz.

Randevu kayıtları sayesinde en çok gelen müşterileri, iptal olan randevuları ve ziyaret etmeyi bırakan müşterilerin listesini raporlayabiliriz.

Müşteri kayıt listesini cep telefonundan kolayca aktarıp bilgisayar ortamında programdan takip etmek ve güncellemek. (Her müşteriye özel 20 adet arşiv imkânı)

Müşteri ödemelerini sisteme kaydetmek. Borçlanmaya ihtiyaç duyulması halinde sistemden borç alacak durumunun kayıtlara geçirilmesi ve anlık raporlanması.

Müşteri alışkanlıklarını analiz edilmesi, müşterinizin işletmenize gelme sıklığının raporlanması; geldiğinde geçirdiği zaman ve yaptırdığı işlemlerin kayıt altına alınması.

Kasa takibi; işletmeniz anlık, günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak istediğiniz zaman borç alacak durumu sorgulayabilir. Bu raporu excel ve pdf olarak kaydedebilirsiniz

Ürün satışı; işletmenizdeki her türlü satışın kayıt altına alınması ve raporlanması.

Ürün ve hizmet alımları; işletmenizin alışları ve giderlerinin kayıt altına alınması ve raporlanması.

Personellerin anlık, günlük, haftalık, aylık, yıllık ve iki tarih arasında hangi işlemleri yaptıklarının incelenmesi ve raporlanması.

Program işletmenize kurumsallık katmanın yanında profesyonel bakış açısı ile müşteri memnuniyetini de arttırmak amaçlı tasarlanmıştır.